• 2017 Februāris

Tas nav jaunums, ka ICE ir obligāts notikums azartspēļu industrijas kalendārā, jo tā uzstādā trendus, kuri noteiks nozares nākotni. Kāds bija jūsu iespaids no ICE Totally Gaming 2017 un kad jūs plānojat baudīt savas dalības šajā starptautiskajā notikumā augļus?

Protams, ICE, kā visus iepriekšējos gadus, atstāja uz mums ļoti lielu iespaidu. Tās lielums un vēriens šogad bija vēl iespaidīgāki nekā parasti, un mēs ieguvām daudz interesanto idēju un izdarījām sev noteiktus secinājumus. Kas attiecas uz mūsu dalību, vēl pirms notikuma beigām mums parādījās pasūtījumi, kurus mēs jau sākām izpildīt un tika iezīmēti vairāki projekti, kuru pietiks visam 2017.gadam.

Vai jūs sagaidāt kaut kādas lielas pārmaiņas vai cērat kā azartspēļu industrijā 2017.gadā notiks pārmaiņas, kuras ietekmēs jūsu uzņēmuma darbību?

Mēs domajam, ka šogad visi industrijas dalībnieki aizturot elpu sagaida Brazīlijas un Japānas tirgu atvēršanos. Pašlaik izskatās ka Brazīlijas tirgus ir tuvāk tam, lai šis piegādātāju un operātoru sapnis tiktu realizēts un tas ir tieši tas tirgus, kurš mūs interesē. Kas attiecas uz pārējo, mēs turpināsim tikpat dinamiski attīstīties un strādāt iecerētajā virzienā.

Kā šodien pietrūkst industrijai un ko var darīt kompānijas, lai aizpildītu šo tukšumu? Vai tuvākājā gadā galvēnie piegādātāji varētu izraisīt industrijas virziena maiņu?

Mūsuprāt, industrija attīstas diezgan ātri, paspējot līdzi jaunām tendencēm un piedāvājot spēlētājiem tieši to, kas viņiem šodien ir vajadzīgs. Interneta progress ir lielisks tādas attīstības piemērs. Vienīgais kā pietrūkst ir dziļākā izpratnes no valsts iestāžu puses par to kā regulēt interneta vidi, kā rezultātā joprojām ir daudz valstu, kurās šī azartspēļu industrijas sektora likumdošana nav pārdomāta.

Jūs droši vien ieguldāt daudz līdzekļu un pūļu pētniecībā un attīstībā. Ko operatori un spēlētāji var sagaidīt no jums produktu attīstības jomā?

Mēs jau prezentējām izstādē divus jaunus produktus – spēļu automātu Diamond Z ar 24” ekrāniem un četrlīmeņu džekpotu Silk Flowers; attiecīgi, mūsu galvēnais uzdevums šajā gadā būs to izplatīšana dažādos tirgos, šīm mērķim mēs jau uzsākām produktu sertifikāciju. Protams, vienlaikus, pirms Lasvegasas izstādes mēs plānojam sagatavot jaunus produktus, par kuriem pastāstīsim šajā notikumā. Viens no galvenajiem uzdevumiem būsu arī DLV spēļu pārnešana uz online. Kopumā, šogad no mums var daudz ko sagaidīt.

Kādi ir jūsu plāni uz šo gadu un kā jūs tos plānojat sasniegt?

Kā jau tika minēts, mēs sertificēsim jaunus produktus, pirmo reizi parādītus ICE 2017 izstādē, un tos izplatīsim Latvijā, Perū un citās valstīs, kur mēs jau strādājam. Tālāk mūsu plānos ir jaunu multispēļu izstrādāšana un, protams, piedalīšanās izstādēs. Tuvākais notikums, kur mēs būsim – Amex Īrijā, pēc kuras seko SAGSE Panama, Peru Gaming Show, G2E Las Vegas un SAGSE Buenos Aires.

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media