• G2E Asia 2012

Āzijas tirgus DLV ir neatņemamā produktu ekspluatācijas daļa. Kompānijas produkti DIAMOND GAMES Premium un Jewel Jackpot jau veiksmīgi strādā šajā tirgū. Visi software produkti ir uzstādīti hromētos DLV korpusos - DIAMOND STD un DIAMOND DWS. Mēs vienmēr cenšamies apmierināt mūsu klientu vajadzības un DLV politika rosinā darboties ātri un apņēmīgi, pielāgojoties klientu vajadzībām un vēlmēm.

G2E Asia izstādē kompānija nodemonstrēja pasākuma viesiem savu jaunu mistērijas progresīva džekpota sistēmu - Gauya Quest. Šī jaunuma priekšrocība ir tas, ka tas var funkcionēt gan kā atsevišķā vienība gan vienā sistēmā ar vairākiem DLV spēļu automātiem. Šīm mistērijas progresīvām ir četri līmeni - Earth, Moon, Sun un Vega un mistērija slēpjas likmē - jo augstāk likme, jo lielākās iespējas spēlētājam vinnēt augstākā līmeņa džekpotu. Gauya Quest mistērijas progresīvs ir saderīgs ar jebkuru no 15-spēļu DIAMOND GAMES Premium sērijas komplektiem. Džekpota sistēma ir pieejamā ekskluzīvajos DLV ražotos korpusos - DIAMOND DWS.

Piedalīšanās G2E Asia izstādē, Makao, sniedz mums iespēju ne tikai nodemonstrēt mūsu jaunus produktus, bet arī nostiprināties tirgū, kur mēs jau esam klāt, kā arī gūt jaunas idējas produktu izstrādājumiem reģionam. 

Katru gadu, ierodoties uz izstādi, mūs patīkami pārsteidz organizātoru programma, kura katru reizi sniedz jaunas iespējas gan eksponentiem gan izstādes viesiem. "G2E Asia palīdz mūsu uzņēmumām atrast unikālu pieeju Āzijai, jo tā ļoti atšķiras no parējiem svarīgiem tirgiem ne tikai ar savu strauju attīstību, bet arī ar jaunu produktu ieviešanu azartspēļu industrijā" - komentē kompānijas mārketinga menedžere.

Stratēģiski, kompānija tiecas nodrošināt klientiem visos aspektos vispiemērotāko produktu. DLV strādā tieši ar klientiem, cenšoties iet kopsolī ar jaunām tendencēm. Papildus, veidojot produktus reģionām, mēs vienmēr cenšamies ņemt vērā Āzijas tirgus tradīcijas un īpatnības. 

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media