• SAGSE Panama 2013

Ņujorkas gangsteri un beisbols iekaro Panamas tirgu

Saule, karstais laiks, palmas - ideāls savienojums, kurš pārvēršas par kaut ko vēl aizraujošaku pateicoties atpūtas neatņemamai sastāvdaļai - azartspēlēm. Tāpēc, Panama var pelnīti tikt uzskatīta par ideālu vietu SAGSE spēļu izstādes organizēšanai, jo šeit ir viss: video spēles, ruletes, galdi, kurus prezentē vispieredzējušākie industrijas pārstavji, kas uzstāda sev par mērķi pastāvīgi virzīties uz priekšu un uzlabot savu produkciju spēlētaja lielākajai ērtībai un neaizmirstāmai pieredzei. DLV arī kļuva par šī svarīgā industrijas notikuma daļu, otro gadu pēc kārtas piedaloties izstādē un iepriecinot apmēklētājus ar saviem jauninājumiem. Valsts izdevīgais ģeogrāfiskais stāvoklis piesaistīja viesus gan no Dienvid-, gan no Ziemeļamerikas un, protams, arī apmeklētājus no kaimiņvalstīm, tai skaitā no Kostarikas, kur DLV spēļu automāti jau ir uzstādīti un rāda lieliskus rezultātus. Kompānijas spēles piesaistīja lielu uzmanību, piemērām, Vollinstars sagadāja lielu baudu beisbola faniem, kamēr N.Y. Gangsters spēle ļoti iepriecināja ASV iedzīvotājus.
   
Un, protams, arī skaistajam dzimumam tika pievērsta uzmanība. Miss Gaming dalībnieces pušķoja un padarīja izstādi saistošāku ar savu klātbutni. Tomēr, ne tikai skaistums, bet arī sieviešu profesionālisms kļuva par vienu no izstādes aspektiem, jo pirmo reizi Latiņamerikā norisinājas konference veltīta tikai un vienīgi sievietēm un viņu panākumiem azartspēļu industrijā.


Vajadzētu arī atzīt organizatoru nopelnus, jo šogad izstāde ir ievērojami palielinājusies, kas veicināja arī apmēklētāju skaita DLV stendā izaugsmi, un ir ļoti iespējams, ka pēc dažiem gadiem SAGSE Panama pārvērtīsies par vienu no lielākajām un vissvarīgākajām spēļu un izklaides industrijas izstādēm.

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media