• Caribbean Gaming Show 2014

Jau ceļā no lidostas uz viesnīcu Puertoriko galvaspilsētā - Sanhuanā, mums nepalika nekādu šaubu par to, ka šajā valstī mums iepatiksies, un nākamajās dienās mums nenācās vilties pirmo iespaidu pareizībā - skaista daba, karsts klimats, burvīga vecpilsēta ar blīvi apbūvētām šaurām ieliņām un krasainām mājiņām - tas viss uz ilgu laiku paliks DLV komandas atmiņā. Lieliskais noskaņojums, ko radīja «Bagātas ostas» daiļumi bija pamanāms visos izstādes dalībniekos, un notikums pagāja vieglā un draudzīgā atmosfērā.
Caribbean Gaming Show 2014, lielāka un rosīgāka par pagājušā gada Karību notikumu, deva iespēju uzzināt vairāk par Puertorikas azartspēļu tirgu. Pašlaik šī ir valsts ar 23 kazino un kopumā 7,900 automātiem regulētiem saskaņā ar likumiem un tehniskajiem standartiem, kuri ir līdzīgi tiem kuri pastāvē citās reģiona valstīs, kas zināmā mērā atvieglo ienākšanu tirgū tādām kompānijam kā DLV, kuras jau strādā Centrālas Amērikas un Karību valstīs un zina to īpatnības.
Dzīvosīm-redzēsim, var būt, ka tuvākajā nākotnē mēs izlemsim kļūt par šī tirgus un šīs skaistās valsts daļu. Jebkurā gadījumā, nākamgad mēs atgriezīsimies uz Caribbean Gaming Show 2015, kura norisināsies tajā pašā vietā. Un tagad gatavosimies izstādei Panamā!  

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media