• ICE Totally Gaming 2018

Augļu kokteilis pēc DLV receptes ICE Totally Gaming izstādē!

ICE Totally Gaming iezīmēja vēl vienas nodaļas sākumu spēļu industrijas dzīvē, kamēr uzņēmumam DLV šī izstāde kalpoja kā skatuve innovatīva produkta - Fruits Jackpot prezentācijai!

Šīs trīslīmeņu džekpots ar 20 spēlēm izceļas ar savu augļu tēmu, garām kurai nepaies neviens spēlētājs. Papildus vizuālajām priekšrocībām, kurās starp citām ir Full HD formāta izšķirtspēja, šajā spēļu komplektā ir vairākas funkcionālas opcijas, kuras sniedz lielāku darbības brīvību gan spēļu operātoriem, gan spēlētājiem, tai skaitā iespēja ekspluatēt spēļu automātu standalone vai džekpota režimā, kas ir uzņēmuma DLV jauns un ekskluzīvs risinājums.

Mūsu lepnums izstādē bija 30 uzņēmuma pieprasītu un pārbaudītu spēļu komplekts, kuras tagad ir pieejamas online un spēlētājiem ir iespēja baudīt DLV spēles jebkurā vietā un jebkurā laikā.

Šie produkti tika ļoti labi uzņemti un daudzus iespaidoja to jaunās un unikālās opcijas, kuras ieviesīs vairāk dažādības un elastības mūsdienu spēļu industrijā. Kopumā, izstāde, kā vienmēr, atstāja tikai pozitīvu iespaidu un daudz ideju tālākai attīstībai un piepildītu piegaršas buķeti.

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media