• Irish Gaming Show 2018

2018.gada 6. un 7.martā notika jau 39.azartspēļu izstāde IRISH GAMING SHOW!

DLV firma bija pirmo reizi prezentēta ar savu stendu. Tā kā tādi produkti, ka Jewel Jackpot 3, Silk Flower, Dragon Jackpot jau uzņēma apgriezienus Īrijas tirgū, DLV firma nolēma patstāvīgi un individuāli sadarboties ar visiem esošiem un jauniem klientiem, kā spēļu automātu pārdošānas un izīrēšanas jomā, tā arī veicot to tehnisko atbalstu.

Šīs trīslīmeņu džekpots ar 20 spēlēm izceļas ar savu augļu tēmu. Papildus vizuālajām priekšrocībām, kurās starp citām ir Full HD formāta izšķirtspēja, šajā spēļu komplektā ir vairākas funkcionālas opcijas, kuras sniedz lielāku darbības brīvību gan spēļu operātoriem, gan spēlētājiem, tai skaitā iespēja ekspluatēt spēļu automātu standalone vai džekpota režimā, kas ir uzņēmuma DLV jauns un ekskluzīvs risinājums

DLV kompānija tiešām nesen ir sākusi darboties online spēļu jomā, bet jau IGS 2018 izstādes laikā varēja parādīt vairāk nekā 50 savas spēles HTML5 formātā, kuras jau ir pieejamās online un kuriem jau pieversa savu uzmanību Īrijas tirgus azartspēļu operētāji.

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media