• BEGE 2019

Balkan Entertainment & Gaming Expo 2019 kopā ar DLV!

DLV kompānija, kura tieši novembrī atzīmēja savu 25-gadu jubileju azartspēļu jomā, prezentēja savus pēdējos izstrādājumus Balkan Entertainment & Gaming Expo 2019 izstādē.

Korpusu izstrādājumi tika papildināti ar jaunu DIAMOND X  korpusu - Slant Top tipa aparāts ar diviem 27" LCD monitoriem, kurš ideāli iederēsies tiem, kas dod priekšroku kompaktiem risinājumiem, bet iespaidīgāku aparātu cienītājiem mēs piedāvājam pievienot trešo monitoru.

Nectar's Treasury un Zooshenk džekpoti, kuri izceļas ar neparastu tēmu, tika prezentēti jaunā aparāta korpusā. Pēdējais no džekpotiem ir uzkrājošais Mystery Progresīvais džekpots ar 4 līmeņiem, kur spēlētāja dalība katra līmeņa izlozē ir atkarīga no aktīvu līniju skaita spēlē. Attiecīgi, ja spēle tiek realizēta ar līniju skaitu, kas ir tuvāk maksimālajam skaitam šajā spēlē, spēlētājs piedalās lielākā līmeņu skaita izlozē .

Online operēšana arī parādīja savus jaunumus - atjaunināts 200 spēļu komplekts un iespēja spēlēt ar vienu no trīm džekpotiem viena kazino ietvaros. Bez šaubām nākotnē mūsu speciālisti pabeigs darbu ar šo opciju un iekļaus vairāk DLV džekpotus.

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media