• G2E Asia 2011

DLV piedāvā Āzijas operatoriem kvalitatīvus starptautiski sertificētus spēļu automātus par konkurētspējīgām cenām 

DIAMOND Slant Top
DIAMOND Slant Top korpuss

Latvijas kompānija DLV jau ir ieņēmusi stabilu vietu Āzijas tirgū kā spēļu iekārtu piegādātājs. G2E Asia izstādē kompānija izstādīja savu jaunāko platekrāna korpusu DIAMOND Slant Top ar spēlēm no DIAMOND GAMES Premium sērijas.

DLV stāsta, ka ātrākais veids ieiet tirgū - uzstādīt produktus ar procentuālās līdzdalības ieņēmumos noteikumu, piemērām, Kambodžā. Kad spēļu automāti jau ir uzstādīti kazino, tie vai kalpot par reklāmu potenciālu pircēju piesaistīšanai.

„Mūsu biznesa modelis balstās tieši uz procentuālās līdzdalības ieņēmumos ar spēļu zālēm, nevis pārdošanām - jebkurā gadījumā, mēs vienmēr cenšamies pielāgoties konkrēta tirgus vajadzībām", komentē Mihails Volokotkins, DLV priekšsēdētājs.

„Mēs piedāvājam operatoriem kvalitatīvus poduktus gan izmantojamo materiālu gan spēļu matemātikas plānā - un, pie tam, par konkurētspējīgām cenām. Piemērām, Jewel Jackpot bija izstrādāts Latvijas tirgum, bet kļuva ļoti veiksmīgs Āzijas un citu reģionu valstīs. Tas ir progresīvs džekpots, kurš var strādāt atsevišķi vai arī tikt pieslēgts saiknē ar līdz pat 254 spēļu automātiem".

DIAMOND Wide Screen         Jewel Jackpot spēlu automātā DWS   

Volokotkina kungs piebilda, ka DLV spēļu automāti ir veidoti tā, lai vietējiem tehnikiem būtu vienkaršāk veikt iekārtu apkalpošanu, kas ir ļoti svarīgi, it īpaši kad klienta zāle atrodas vairāku tūkstošu kilometru attālumā no ražotāja ražotnes Austrumeiropā.

„DIAMOND korpusu priekšējā panelī ir vieta menedžmenta sistēmas paneļa, kā arī klientu karšu lasītāja uzstādīšanai - ērtākai pieejai spēļu automātam" - paskaidro Mihails Volokotkins. Spēļu automātos ir vieta diviem hoperiem tiem tirgiem, kur zālēs joprojam izmanto monētas."

DLV pārdošanas kampaņu Āzijā vadīs spēļu industrijas veterāns Hermans van Lishout, kas nesen pievienojās DLV komandai starptautiskas tirdzniecības menedžera lomā.

DLV jau ir laba sapratne par to, kas ir vajadzīgs nelielu spēļu zāļu operatoriem - gan ekspluatācijā gan tajā kas attiecas uz cenām. Papildus spēļu automātu ražošanai, DLV arī darbojas kā operators savā iekšējā tirgū. „Visus produktus mēs vispirms pārbaudam mūsu spēļu zālēs Latvijā. Tas ļauj mums saprast vai ir vajadzīgas kādas izmaiņas" teica kompānijas priekšsēdētajs.

„Mēs cenšamies veidot ideālu produktu, tai skaitā mazām zālēm. Piemērām, DLV spēļu automātos ar Jewel Jackpot augšējais ekrāns var tikt izmantots mārketingam, tāpēc nav nepieciešamības uzstādīt lielu džekpota tablo - pateicoties tam nekādas papildu iekārtas nav vajādzīgas un pateicoties tam arī cenas ir konkurētspējīgakās".

DLV stant at G2E Asia 20111 expo
DLV stends G2E Asia izstādē

DLV iziet sertifikācijas procesu starptautiskās laboratorijās, jo uzskata, ka šīs ir svarīgs aspekts produkta kvalitātes un drošības apstiprināšanai, kā arī tā ir obligāta prasība daudzos tirgos.

Dažiem maziem piegādātājiem nav starptautisko sertifikātu un tāpēc viņu noieta tirgi ir ierobežoti, iekļaujot tikai tas valstis, kurās azartspēles netiek regulētas vai arī ir tikai daļēji regulētās.

„Latvijā mums ir NMI sertifikāts, Perū - BMM sertifikāts. Mēs sagaidam, ka tuvāk augustam būs gatavs GLI sertifikāts slant top spēļu automātiem un vienai multispēlei. Esam parliecināti, ka Āzija kļūs par mūsu nākamo svarīgo pārdošanas punktu", saka M.Volokotkins.

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media