• G2E Asia 2014

DLV ĀZIJAS SPĒĻU PARADĪZES SIRDĪ

Kā saka mūsu valstī "Austrumi ir smalka lieta" un tā ir taisnība, nav tik vienkarši eiropiešiem iejusties kultūrā, kura ir tik atšķirīga no mūsējās un kuru mums bieži vien ir grūti saprast. Bet tomēr arī mums ir kaut kas kopīgs - mīlestība pret azartspēlēm: redzēt kā spēlē āzieši ir daudz kā vērts - kazino ir pārpildīti, visi spēļu galdi aizņemti un pie spēļu automātiem veidojas rindas no spēlēt gribētājiem- nav ko teikt: cilvēki prot izklaidēties.

Makao tiek bieži salīdzināts ar Lasvegasu, taču ar saviem daudz mazākiem izmēriem tā ienākumi no azartspēlēm lielā mērā pārsniedz „grēku pilsētas" ienākums.

Nav brīnums ka vienā brīdī kāds izlēma ka tieši šajā spēļu paradīzē var organizēt vienu no vissvarīgākajiem globalajā industrijā un laikam vissvarīgākajiem Āzijas azartspēļu industrijā notikumiem - G2E Asia. Aprēķins izrādījās pareizs un tajā skaitā šogad izstāde ievērojami paplašinājās un ar to palielinājās arī apmeklētāju skaits.

DLV komanda ieķļaujās Makao valdošā izpriecu atmosfērā, atbraucot ar pašu spēļu automātiem, lai parādītu operatoriem to, ko mēs varam piedāvāt vietējam spēlētājam. Spriežot pēc apmeklētāju skaita mūsu stendā, mēs nepārrēķinājāmies: interese par mūsu automātiem izrādījās liela - visi trīs korpusi DIAMOND HD, DIAMOND STD un DIAMOND DWS, kā arī spēles, it īpaši Dragon Jackpot, saistīja apmeklētāju uzmanību. Izstādes laikā mēs satikāmies ar cilvēkiem no Filipīnas, Singapūras, Austrālijas un citām valstīm, un esam parliecinājušies, ka DLV zīmola atpazīstamība pieaug starptautiskajā līmenī. Nu ko, turpināsim tādā pašā tempā un veiksme mums ir garantēta!

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media