• ICE Totally Gaming 2011

ICE izstāde mūsu uzņēmumam ir viens no svarīgākajiem notikumiem azartspēļu industrijā. Mēs piedalāmies ICE kopš 2004. gada un, ņemot vērā mūsu ražošanas apjomu un innovācijas, bija izlemts palielināt izstādes platību, lai izvirzītu DLV zīmolu vēl tālāk. Papildus, mūsu mērķis bija organizēt tikšanas ar mūsu esošajiem klientiem ar lielāku komfortu un efektivitāti. Pateicoties tam, ka mēs varējām parādīt sevi kā lielu un stabilu uzņēmumu, mums tika pieversta liela uzmanību no izstādes apmeklētāju puses. Mēs esam satikušies ar mūsu pastāvīgiem klientiem un nodibinājuši jaunus biznesa kontaktus.

Izstādē tika parādīts uzņēmuma jauns platekrāna korpusu DIAMOND, kurš ļoti iepatikās mūsu partneriem un pasākuma apmeklētājiem, kā arī DIAMOND Slant Top korpuss, kurš tika izstādīts ar jaunu multispēli no DIAMOND GAMES Premium sērijas. Mūsu klientiem jau ir labi zināmas DLV spēļu priekšrocības, un bija ļoti patikami novērot kādu interesi izraisīja DIAMOND GAMES Premium IV, V un VI, kuros parādījas jaunas spēles un iespējas. Mēs arī esam dažādojuši Jewel Jackpot džekpotu sēriju, turpinot to ar Jewel Jackpot 2. Ši droša džekpota sistēma piedāvā jaunu spēļu virkni un sniedz vairākas opcijas operatora un spēlētaja izvēlei.

Piedalīšanās ICE kļuva par kompānijai veiksmīgu 2011.gada sākums. Tālākos plānos ietilpst saglabāt esošo ražošanas tempu, turpināt iepriecināt mūsu partnērus un klientus ar jaunumiem un inovācijām, un uzturēt atbilstošu kompānijas sniedzamo pakalpojumu līmeni.

01 ice 2011

02 ice 2011

03 ice 2011

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media