• ICE Totally Gaming 2020

ICE Totally Gaming 2020

Šī gada ICE Totally Gaming izstādi var ar pārliecību nosaukt par veiksmīgu. Izstādes organizācija, dizains, preses pārstāvju klātbūtne - tas viss liecina par organizatoru profesionālu pieeju dalībnieku un apmeklētāju vajadzību apmierināšanai, un iedveš pārliecību par šī pasākuma perspektivitāti nākamajiem gadiem.

ICE 2020 izstādē mēs prezentējām korpusu modeļus Diamond Excel, Diamond Z un protams jaunāku modeli Diamond X, kurš ieguva pēdējo gadu jaunāku izstrādni - skārienjūtīgu pogu paneli ar bezvadu uzlādēšanas ierīci mobilajam telefonam. Mēs vienmēr cenšamies piedāvāt klientiem pēc iespējas šaurāku izvēli, tādēļ pasūtot šo modeli, operators var izvēlēties pogu veidu un divus vai trīs monitorus, atkarībā no nepieciešamības un pieprasījuma konkrētajā tirgū.

Kas attiecas uz multispēļu programmām, tika prezentēta "divi vienā" tehnoloģija, kura ļauj ierīkot divus multispēļu veidus ar vienām un tam pašām spēlēm - ar iebūvētu džekpotu vai bez džekpota, kā standalone. Šī funkcija dod operatoram priekšrocību, ātri reaģējot ienesīguma palielināšanai. Ar šo funkciju ir pieejami Zooshenk Jackpot, Zooshenk Jackpot 2 un Fruits Jackpot multispēles.
Online izstrādnes arī nepalika bez uzmanības, iegūstot atjauninātu modernu spēlētāja interfeisu un vēl trīs džekpotus.

Par mūsu jaunu pieredzi šī gadā kļuva mūsu bāru Latvijā dizaina demonstrēšana. Tas ir neliels "stūrītis", kurš, kā izrādījās, ideāli papildināja stendu un kalpoja par lielisku vietu biznesa tikšanām.

Mēs noteikti iepriecināsim izstādes apmeklētājus arī nākamgad, un parādīsim ICE Totally Gaming 2021 vēl vairāk inovāciju un sasniegumu.
 

 

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media