• ICE Totally Gaming 2013

Izstāde ICE Totally Gaming 2013 deva lielisku iespēju nodemonstrēt tās apmeklētājiem jaunus produktus un inovācijas no DLV. Kompānija prezentēja savu jaunu korpusu - Hybrid, ražotu saskaņā ar pēdējām tehnoloģijām ne tikai azartspēļu, bet arī Hi-End industrijā. Ārēji, jaunajām spēļu automātām ir augstas klases dizains un tas izceļas no agrāk ražotājiem spēļu automātiem. Diamond Hybrid korpuss ir unikāls un izsmalcināts, bet tajā pašā laikā ērts un atbalsta visas pēdējas azartspēļu industrijā pieprasītās perifērijas ierīces. Hybrid - tas ir milzīgs solis uzņēmuma attīstībā, kurš parada visas komandas smaga darba un arī kreativitātes rezultātus.

Sava stendā DLV arī parādīja mystery progresīvu džekpotu Vollinstars. Spēles laikā, spēlētājām vajag iziet 4 līmeņus - Base 1, Base 2, Base 3 un House; pabeidzot attiecīgus līmeņus spēlētājām tiek piešķirtas papildus dzīves un bonusi. Visi laimesti jaunajā džekpotā Vollinstars tiek pievienoti spēlētāja kredītiem un var būt izmantoti tālākai spēlei.

Papildus esošai software produktu līnijai ar džekpotiem Jewel Jackpot un Jewel Jackpot 2, kompānijas stendā klienti varēja apskatīt pēdējo šīs spēļu līnijas versiju - Jewel Jackpot 3 džekpotu, kurš satur 15 dažādu spēļu ar 5, 10 un 20 izmaksas līnijām. Jewel Jackpot 3 tika palaists pavisam nesen, bet jau ir ļoti populārs klientu un spēlētāju lokā.

Ņemot vērā visu, kas bija parādīts klientiem un partnēriem, mēs ceram, kā viņi ne tikai novērtēja produktus izstādē ICE Totally Gaming 2013, bet arī izlems nobaudīt spēli pēc izstādes.

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media