• ICE Totally Gaming 2015

Ja kādreiz esat Londonā, neaizmirstiet smaidīt, jo uz katra stūra jebkurā vietā pilsētā Jūs nokļūsiet neskaitamo video kameru novērojumā. Zināmā mērā, DLV komanda devas uz Londonu tieši pēc tā – piedalīties ICE Totally Gaming izstādē un, pie reizes, pozēt kameru priekšā ar kompānijas produktiem.

Milzīgs izstāžu centrs Excel, sadalīts divās zālēs, sapulcināja ražotājus, operatorus un menedžerus no visas pasaules, kamēr izstādītās produkcijas daudzums un dažādība pārsniedza visas gaidas.

Galvenais secinājums, ko varēja izdarīt pastaigājoties pa izstādi ir tas, ka interneta azartspēles ir ieņemušas galvenās pozīcijas industrijā, padarot no nesenām „nākotnes tehnoloģijām” reālu nepieciešamību, lai varētu pārveidot šodienas klasiska kazino piedāvājumu interneta formātā.

DLV izstāde pagāja svinīgā noskaņojumā sakarā ar kompānijas 20.gadu jubileju. Vislielākā uzmanība tika pievērsta mūsu online risinājumām – sportisko un politisko likmju vietnei dlvbet, jo, kā jau minējām agrāk, šī azartspēļu industrijas nozare ir ievērojami aizgajusi priekšā, un vienīgais kas mums atliek ir iet līdzi mūsdienu tendencēm.

ICE Totally Gaming 2015 izstādes galerija

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media