• ICE Totally Gaming 2019

Izvēlies DLV džekpotu - izvēlies kokteili!

Vēl vienu gadu DLV iesāka ar internacionālās izstādes ICE Totally Gaming apmeklēšanu. Šajā gadā mēs apgaismojām mūsu pēdējus izstrādājumus, kā arī piedāvājam apmeklētājiem pagaršot mūsu džekpot-kokteiļus, kuri bija izgatavoti pēc mūsu bārmeņa īpašām receptēm.

Pozitīvas atsauksmes ieguva jauns DIAMOND X - Slant Top tipa korpuss ar diviem 27" LCD ekrāniem lieliski pienāksies tiem, kuri dod priekšroku kampaktiem risinājumiem, bet iespaidīgāku korpusu cienītājiem mēs piedāvājam iespēju ierīkot trešo ekrānu.

Nectar's Treasury džekpota tēma ieinteresēja mūsu Latīņamerikas klientus, un mēs jau saņēmām dažus pasūtījumus, kurus mēs iesakām apstrādāt pēs atgriešanas mājās.

Daži interesējas par kompānijas plāniem uz tekošo gadu un bija ieintriģēti uzzinot, ka mēs tagad izstrādājam jaunu Zooshenk džekpotu, par kuru izstādē pažinojām jaunajā produktu katalogā.

Online operēšana arī parādīja savus jaunumus - atjaunināts 200 spēļu komplects un iespēja spēlēt ar vienu no trīm džekpotiem viena kazino ietvaros. Bez šaubām nākotnē mūsu speciālisti pabeigs darbu ar šo opciju un iekļaus vairāk DLV džekpotus.

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media