• AmEx 2012

Neskatoties uz to, ka DLV pirmo reizi piedalījās Irish Gaming and Amusement Trade Exhibition izstādē Dublinā, mēs ar pārliecību varam teikt, ka tā mums pagāja ļoti veiksmīgi. Izstādes laikā DLV noslēdza vairākus līgumus spēļu automātu pārdošanai, kas ir ļoti labs rādītājs tādā neliela mēroga izstādē.

DLV uzņēmuma veiksme ir arī tās partnera Kimble atbalsta rezultāts, kas ir redzams no mūsu paplašināšanas un attīstības gan vietējā gan starptautiskā tirgū. Kimble palīdz mums pozicionēt produktus un kopumā DLV kā uzticāmu un stabilu uzņēmumu, ar kuru var droši uzsākt sadarbību. DLV veiksmes formula slēpjas ne tikai kvalitātē, garantijās un tradīcijās, bet arī prasmē strādāt komandā. Mūsu profesionāli darbinieki piedalās izstādēs Arģentīna, Makao, Londonā, Taivanā, Lasvegasā utt. „Viens no DLV pamatprincipiem ir strādāt profesionāli un atbildīgi", komentē kompānijas priekšsēdētājs Mihails Volokotkins.

Mūsu mērķis bija gan piesaistīt jauno klientu uzmanību Īrijas izstādē, gan parādīt jaunus DLV produktus: multispēļu sēriju DIAMOND GAMES PREMIUM, džekpotu Gauya Quest un jaunu korpusu DWS ar diviem platekrāna monitoriem.

Mistērijas progresīva Gauya Quest priekšrocība ir tas, ka tas var funkcionēt atsevišķi vai arī džekpota sistēmā ar vairākiem spēļu automātiem. Tas ir progresīvs ar četriem līmeņiem - Earth, Moon, Sun un Vega. Mistērija slēpjas likmē - jo augstāka ir likme jo vairāk iespēju vinnēt maksimālo džekpota līmeni. Papildus, šis džekpots ir saderīgs ar jebkuru 15-spēļu komplektu no DIAMOND GAMES PREMIUM sērijas. Gauya Quest nosaukumam ir sava vēsture: 1949. gadā latviešu pētnieks Aleksandrs Laime  sasniedza pasaulē augstāko ūdenskritumu - Anhela ūdenskritumu. Skumjot pēc savas dzimtenes latviešu ceļotājs deva upei, uz kuras atrodas šis ūdenskritums, Latvijas ūpes vārdu - Gauja. DLV nolēma izmantot šo brīnišķīgu vēsturisku notikumu savā mistērijas džekpotā Gauya Quest ar skaistu grafiku, izmantojot ūdenskrituma atainojumu. Īrijā jau ir ļoti populāra mūsu pirmā džekpotu sistēma - Jewel Jackpot. Pašlaik ir pieejamas trīs progresīvu džekpotu programmas - Jewel Jackpot, Jewel Jackpot 2, Jewel Jackpot 3. Spēles būtība ir sēkojoša: spēlētājs spēlē vienu no 10 spēlēm, un var vinnēt bonusa spēli, kad trīs simboli ar Jewel Jackpot uzrakstu parādās cilindros 1, 3 un 5. Bonusa spēles laikā spēlētājam ir jāatver lādes ar dārgakmeņiem, un tā turpinās kamēr spēlētājs nesakrās septiņus smaragdus un vinnēs smaragda džekpotu (apakšejo), piecus rubīnus un vinnēs rubīnu džekpotu (vidējo), vai trīs dimantus un vinnēs dimanta džekpotu (augšējo).

DLV sniedz ļoti labu tehnisku servisu Īrijas tirgū, mums ir tiešais kontakts ar mūsu klientiem un no praktikas varam pateikt, ka DLV spēļu automāti ir droši un izturīgi ekspluatācijā, un remonts ir nepieciešams ļoti retos gadījumos.

Mēs noteikti piedalīsimies nākama gada izstādē un ceram, ka DLV jaunums būs veiksmīgs Īrijā. Mēs esam jaunu idēju pilni un tagad precīzi zinām, kas ir vajadzīgs īriešu klientiem, un tas mums ļauj ar lielāku parliecību darboties šajā valstī.

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media