• Peru Gaming Show 2012

Šī gada Peru Gaming Show izstādi var ar pārliecību nosaukt par veiksmīgu. Izstādes organizācija, dizains, preses pārstāvju klātbūtne - tas viss liecina par organizātoru profesionālu pieeju dalībnieku un apmeklētāju vajadzību apmierināšanai, un iedveš parliecību par šī pasākuma perspektivitāti nākamajiem gadiem. Izstāde atspoguļoja situāciju valstī, parādot, ka Peru tirgus attīstas, piedāvājot vairāk jaunu iespēju dažādu līmeņu kompānijām.

DLV un DLV Peru pārstāvjiem bija prieks satikties ar saviem esošiem klientiem un apspriest tālāko sadarbību, kā arī tos pārsteigt ar jauniem produktiem un pastāstīt par plānotām inovācijām. DLV Peru arī prezentēja kompāniju potenciālajiem klientiem, kas bija atbraukuši uz izstādi, pastāstot par kompāniju, tās spēļu automātiem, sertifikātiem, tehniskiem jautājumiem, pakalpojumiem utt.

Kompānju-dalībnieku dažādība, liels apmeklētāju un preses pārstāvju skaits, izklaides pasākumi - tas viss atstāja ļoti labu iespaidu. Mēs noteikti iepriecināsim izstādes apmeklētājus arī nākamgad, un paradīsim Peru Gaming Show 2013 vēl vairāk inovāciju un sasniegumu.

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media