• SAGSE Buenos Aires 2012

Trešo reizi pēc kārtas DLV piedalījās SAGSE Buenos Aires izstādē, kura tiek uzskatīta par vienu no nozīmīgākajiem pasākumiem Latīņamerikas azartspēļu industrijā. Mēs varam ar pārliecību teikt, ka uzņēmums aug ļoti strauji un tas ir redzams arī no 200m2 liela DLV izstādes stenda, kurš ietilpināja 50 DLV ražotos dažādu korpusu tipu spēļu automātus: Upright (DWS), Slant Top (STD) un Upright (DTFT). No abām stenda malām bija milzīgi baneri ar Gauya Quest un Jewel Jackpot 3 reklāmu.

DLV parādīja divas savu produktu sērijas - progresīva džekpota Jewel Jackpot un mystery progresīva džekpota Gauya Quest sistēmas. DWS korpusā tika izstādīts džekpots Gauya Quest ar multispēlēm Diamond Games Premium II, IV, V un VI. Diamond Games Premium VI satur 15 spēles, ieskaitot 5 absolūti jaunas spēles. DLV arī parādīja savu jaunu džekpotu - Jewel Jackpot 3, kuram, atšķirībā no Jewel Jackpot un Jewel Jackpot 2 ar 5 un 9 izmaksas līnijām, ir spēles ar 5, 10 un 20 izmaksas līnijām.

Dienvidamerikā DLV ir daudz partneru, ar kuriem kompānija pastāvīgi sadarbojas un uztur labas attiecības. DLV ir birojs Perū, kas kompāniju pārstāvē visā Latīņemerikā.

Sakarā ar SAGSE Buenos Aires 20.gadu jubileju, izstādes laikā notika apbalvošanas ceremonija, kurā organizatori apbalvoja kompānijas, kuras veica svarīgus ieguldījumus azartspēļu industrijā. Zelta balva tika Casino Club kompānijai; savukārt, DLV saņēma balvu nominācijā „visātrāk augošais uzņēmums".

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media