• 2008 Novembris

DLV Diamond nogriež savu tirgus gabalu.

DLV no Latvijas paplašinās Eiropas tirgos ar savu jaunu multispēli.

DLV, operators, izplatītājs un ražotājs no Latvijas, ir savā iekšzemes tirgū pazīstams uzņēmums un pašlaik tiecas realizēt savas ambīcijas starptautiskajos tirgos. Šim mērķim, augustā DLV iecēla Kai Prengel kungu starptautiskās tirdzniecības menedžera amatā, ticot ka bijuša Mazooma Gaming vadītāja pieredze kļūs par uzņēmumam izdevīgu ieguldījumu.

Prengel kunga uzdevums ir paplāšināt uzņēmuma darbību Eiropas tirgū un viņš jau ir noteicis galvēnos tirgus, kur DLV var sākt aktīvi darboties un kuriem, pēc homologācijas procesa pabeigšanas, būs ļoti labs potenciāls darbam.

“Mēs uzsākām mūsu līdz šim lielāko izstāžu programmu, jo agrāk mēs piedalījāmies tikai Londonas ICE notikumā un Kijevas izstādē”, nokomentēja Prengel kungs.

“Šogad mēs piedālījāmies izstādēs Rumānija, Ungārijā, Ukrainā, Bulgārijā un Lielbritānijā un apmeklējām Enada Romā, Fer Interazar Madrīdē, kā arī SurExpo Polijā.

Dibināts 1994.gadā Latvijā, DLV ir ģenerālas licences turētājs valstī un pašlaik tā ekspluatācijā ir 35 spēļu zāles Zilais Dimants, ar apmērām 850 spēļu automātiem. Ukrainā, uzņēmums arī ir pārstāvēts ar zīmolu Zilais Dimants, un tam ir pašu un sadarbībā ar pertneriem sešas spēļu zāles, kopumā ar 600 spēļu automātiem. Uzņēmums  montē savus spēļu automātus no paša tā darbības sākuma, un 2017.gadā arī uzsāka veidot software, kuru veiksmīgi izmēģināja savās spēļu zālēs un vēlāk pārdot uz citiem tirgiem, ieskaitot Ukrainu, Rumāniju, Bulgāriju, Turciju un Austriju.

Neskatoties uz to, ka DLV tagad strādā 300 darbinieki, tā struktūru palika kompakta. Tās trīs dibinātāji - Mihails Volokotkins, Igors Molčanovs un Igors Denisovs, turpina aktīvi piedalīties firmas vadībā, kas, pēc Prengel kunga viedokļa, ir pozitīva DLV īpašība. “DLV var ātri reaģēt uz tirgus izmaiņām un arī uz klientu vajadzībām”, teica Kai Prengel.

«Diamond Games – ir mūsu jauna hardware un software izstrādājuma nosaukums, kā arī, dažiem tirgiem, sadarbībā ar Octavian International, Merkur Gaming un JVH gaming, mums ir ļoti konkurētspējīgs produkts globālajā līmenī. Viens no maniem uzdevumiem ir atrast izplatītājus, kuri nodarbosies ar DLV produktu izplatīšanu un tehnisko apkalpošanu. 2008-09 gadam mēs plānojam palielināt mūsu aptverto azartspēļu tirgus daļu.

DLV – operators Nr.2 Latvijā, un tas ir rezultāts, kuru DLV plāno uzlabot ar savas ražošanas palielināšanu un ieešanu jaunos tirgos. “Uzņēmums strauji attīstās”, apstiprināja Prengela kungs, “spēļu zāles, spēles, apkalpošana un zinātniski-tehniskie izstrādājumi turpina pieaugt, vienlaikus ar mūsu spēļu automātu augsto darba rezultātu atzīšanu, piemērām, tādās valstīs kā Rumānija un Bulgārija, kur mūsu spēles ir ļoti rentablas. Šī veiksme kalpos par pamatu mūsu tālākajai attīstībai.

G3 Magazine

 

Fotogrāfijā: DLV pārstāvji – Mihails Volokotkins, Lina Malahova un Kai Prengel, blakus uzņēmuma Diamond Games Premium multispēļu automātam Kiev Entertainment izstādē.  

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media