• 2019 Februāris

Kā jūs nodefinētu jūsu kompānijas komercdarbību Eiropā 2018 gadā?

Mūsu kompānija ir piedzimusi Latvijā, tādēļ mums nav grūtību uztvert klientu interesi un priekšroku, atrodoties šī tirgū. Mēs strādājam ar lielu skaitu mūsu spēļu zālēm visā Latvijā, kā arī izplatām mūsu produktus visā Eiropā.

Ar kādām jaunām spēlēm un risinājumiem jūsu kompānija pārsteigs apmeklētājus ICE izstādē?

Šogad mēs apmeklējas izstādi, lai apgaismotu mūsu pēdējos jaunumus. Pirmkārt, mēs vēlamies pievērst uzmanību jaunam kabinetam DIAMOND X 27” – aparātam, kurš ir kompakts risinājums priekš kazino, bet tām ir trešā ekrāna uzstādīšanas funkcija. Parādot to pirmo reizi tieši šajā izstādē, mēs sasniedzam plašu publikas aptveršanu, kas iesaistīja dažādu tirgu klientus. Otras jaunums ir Nectar’s Treasury Jackpot ar spēļu krājumu, kurš satur jaunas un atjauninātas kompānijas spēles. Turklāt, mēs piedāvājam dažus kabinetus un multispēles, kuri jau ir pazīstami dažādos pasaules tirgos. Kas attiecās uz online-izstrādēm, mēs parādam tos šajā izstādē jau otru reizi, bet tas jau ir 200 spēļu krājums. Online jaunums šogad ir iespēja spēlēt ar vienu no trim džekpotiem vai bez tiem. Turpmāk šī funkcija būs attīstīta, un spēlētājs varēs izbaudīt iespēju izvēlēties jebkuru no mūsējiem džekpotiem spēlei.

Ko jūs domājat par pašreizējo azartspēļu situāciju Apvienotajā Karalistē?

Mēs strādājam tikai Īrijas tirgū, tādēļ ir grūti komentēt šo situāciju, jo likumi, kuri regulē azartspēles Apvienotajā Karalistē un Īrijā, ir dažādi.

Kad jūsu kompānija izlaiž jaunu spēli, kā jūs novērtējat veiksmi, kura ietekmēja produktu krājumu un klientu bāzi?

Uzzināt, vai jaunas izstrādātas spēles ir veiksmīgas vai nē, mēs varam tikai pēc to pieņemšanas no spēlētāju puses, bet tas var aizņemt ilgu laiku, jo spēļu popularitāte izaug, kad tās tiek ekspluatētas ilgāku laiku.

Kādus uzdevumus DLV plāno panākt šajā sezonā?

Mēs pastāvīgi strādājam ar jaunajām multispēlēm un jau izsakām izstrādāt mūsu jaunumu – Zooshenk Jackpot. Mēs jau paziņojām par to mūsu atjauninātā produktu katalogā un ceram, ka nekas nepatraucēs mums parādīt to PGS Lima 2019 izstādē.

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media