Jewel Jackpot

Progresīva džekpota sistēma Jewel Jackpot

Jewel Jackpot with machines and sign

Jewel Jackpot - progresīva džekpota sistēma, kuru var ekspluatēt autonomā konfigurācijā, kā arī tīklā ar citiem spēļu automātiem, un tai ir trīs progresīvi līmeņi - Dimants, Rubīns un Smaragds. Ir pieejamas piecas dažādas sākumvērtibu konfigurācijas katram līmenim. Jewel jackpot sistēma paredz skarienekrāna izmantošanu un padara vieglāku spēles procesa kontroli.

icon

Cilindra spēlēs virs simboliem pamatspēlē parādās papildu simbols  "Jewel Jackpot", un tādas spēles tiek spēlētas saskaņā ar laimestu tabulu, kura ir pieejama spēļu

bonus

"Jewel Jackpot" simbols 1, 3 un 5 cilindros pamatspēlē palaiž Jewel Jackpot bonusa spēli, kurā spēlētājs garantēti laimē vienu progresīvu līmeni. Bonusa spēlē spēlētājām ir jāizvēlas no 15 lādēm ar dārgakmeņiem. Spēle turpinās līdz spēlētājs, atverot lādes, savāks 3 dimantus, 5 rubīnus vai 7 smaragdus, pēc kā viņš tiek apbalvots ar attiecīgu līmeni. Pēc tam, kad laimesta summa parādās ekrānā, laimests tiek pārskaitīts uz spēļu automāta kredītu skaitītaju. automāta augšējā ekrānā. "Jewel Jackpot" simbols ir scatter simbols un parādās uz 1, 3 un 5 cilindra.

Pieejama Jewel Jackpot programma: 

Jewel Jackpot
Jewel Jackpot 3


Jewel Jackpot scheme 01

Jewel Jackpot ļauj pieslēgt tīklā ar līdz pat 254 spēļu automātiem, bez papildu media vadāmierīces. Tādējādi, viens spēļu automāts strādā kā „Serveris" un aizvieto media vadāmierīci, visi parējie spēļu automāti tiek pieslēgti „Serverim". Visa papildinformācija tiek rādīta visu džekpota tīklā pieslēgto spēļu automātu augšējos ekrānos.

Atsevišķa media vadāmierīce tiek izmantota gadījumos, ja vajag uzstādīt papildus lielu displeju džekpota informācijas atspoguļošanai.

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media