• GTI 2011

DLV kopā ar kompāniju Laxan - ražotāju un operatoru no Taivanas - no 2. līdz 4.maijam piedalījās GTI 2011 izstādē Taipejā. Septiņpadsmitā GTI Asia norisinājās Taipei World Trade Center izstādes zālē, kur sapulcinājās 109 azartspēļu industrijas dalībnieki parādot vairāk nekā tukstoti jaunu produktu.

DLV parādīja savus jaunus software un hardware izstrādājumus: DIAMOND GAMES Premium IV multispēļu programmu ar 15 spēlēm, bonusiem un brīvām spēlēm, kā arī jaunu upright korpusu - DIAMOND ar platekrāna monitoriem.

Triju dienu garš pasākums piesaistīja apmērām 3,500 pircējus. Jauns DLV produkts izraisīja lielu apmeklētāju interesi ar savam unikālām īpatnībām, netipiskām šīm tirgum. Piemērām, DIAMOND GAMES Premium IV, apvieno elegantu jaunu slant top korpusu ar diviem 22" platekrāna monitoriem un aizraujošu spēļu piedavājumu ar 10- un 20-līniju spēlēm un vienu pokera spēli. Šis produkts ir labs risinājums kazino, jo pateicoties savai vizuālai pievilcībai un aizraujošam saturam, tas ir ļoti konkurētspējīgs. 

DLV's Chairman of the Board Michail Volokotkin and Technical Director Alexey Geseltin together with taiwanese partners

DLV  valdes priekšsēdētājs  Mihails Volokotkins un tehniskais direktors Aleksejs Geseltins kopā ar taivāniešu partnēriem

 

 

 

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media