• ICE Totally Gaming 2016

DLV Lielbritānijas galvaspilsētā

Londona ne tikai ir Lielbritānijas galvaspilsēta, bet arī daudz kas cits, piemērām, tikšanas vieta daudziem azartspēļu industrijas operatoriem, menedžeriem, biznesmeņiem, kuri katru gadu dodas daudziem no viņiem grūtā un ilgstošā ceļojumā, lai būtu klāt gada svarīgākā notikumā, kurš norisinās milzīgā ExCel izstādes centrā, un personiski novērtēt industrijas progresu un inovācijas.

Neatkarībā no situācijas pasaulē, DLV nekad nenācās sudzēties par apmeklētāju un jaunu kontaktu trūkumu ICE izstādē, bet šī gada gaidas tika pārsniegtās. Atradās jauni noieta tirgi, kontakti no blakus valstīm un valstīm, kur DLV aktīvi darbojas, un kopumā trīs izstādes dienas pagāja ļoti ātri biežās tikšanās un lietišķos darījumos, kuri noteikti sniegs ļoti labus rezultātus gan īstermiņā gan ilgtermiņā. 

Izstādē DLV parādija savu jaunu korpusu DIAMOND EXCEL ar LAB CREATURES džekpotu ar 25 spēlēm un multispēļu programmu DIAMOND QUATRRO ar 4 spēlēm, kura, turklāt, tika izstādīta ar diviem dažādiem trīs līmeņu mystery džekpotiem. Produktu prezentācija pagāja ļoti labi un piesaistīja daudzu apmeklētāju uzmanību; tikmēr DLV kompānija jau ir uzsākusi sertifikācijas procesu, lai drīzumā izmēģināt spēļu automātus reālā ekspluatācijā.

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media