• ICE Totally Gaming 2014

«Sala uz salas» - milzīgs izstāžu centrs Miglaina Albiona galvaspilsētā sapulcināja ap 500 ražotāju un operatoru dalībnieku lomā un tūkstošus apmeklētāju no visām pasaules malām. Dalībnieku starpā bija tādi giganti kā Novomatic, IGT, Williams, Spielo International, Bally Technologies, Aristocrat un citi.

DLV kompānija arī parādīja cik tālu tā izvirzījās uz priekšu gada laikā kopš iepriekšējās izstādes Londonā: šogad stends bija divreiz lielāks, un produktu skaits arī ievērojami palielinājās - atskaitot četrus džekpotus, trīs no kuriem bija prezentēti 2013. gada laikā, un pēdējas multispēles no Diamond Games Premium sērijas, jaunumu skaitā bija Diamond Games Ultra multispēle ar 25 spēlēm.

Jāpiezīmē, ka ap 40% no izstādītas produkcijas bija vērsti uz interaktīvajām spēlēm, kuras jau paliek par neatņēmamo azartspēļu biznesa daļu. DLV plano iet līdzi modernām industrijas tendencijām un jau 2014. gadā piedāvās savus risinājumus šajā jomā.

Kopumā, izstāde ICE Totally Gaming, kā arī bija gaidīts, pagāja ļoti veiksmīgi; neaizmirsīsim ka labs produkts un daudzgadīga pieredze ir tikai puse no panākuma, kamēr daudz ir atkarīgs no komandas darba: laba darba organizācija, mērķu un uzdevumu apzināšanās, un, visbeidzot, draudzīga atmosfēra - tas ir tas, kas padara DLV komandu stipru un efektīvu.

Fotogalerija no ICE Totally Gaming 2014

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media