• G2E Las Vegas 2012

2012.gadā DLV uzņēmums piedalījās vienā no vissvarīgākajām azartspēļu izstādēm pasaulē Global Gaming Expo, kura norisinās Lasvegasā, Nevadas štats. DLV komanda prezentēja kompāniju kā spēļu automātu - korpusu, multispēļu, džekpotu - ražotāju, kā arī kā operatoru Eiropā, Dienvidamerikā un Āzijā.

Izstādē kompānija parādīja divas džekpotu sērijas: progresīvu mystery džekpotu - Gauya Quest un progresīvu džekpotu - Jewel Jackpot. Apmeklētāju uzmanībai arī tika piedāvātas multispēles Diamond Games Premium III, IV, V un VI. Diamond Games Premium VI - tas ir jaunums, kurš satur 5 jaunas spēles ar dažādiem bonusiem. Gauya Quest multispēle tika izstādīta DWS korpusos, un Jewel Jackpot - STD korpusos.

Tāpat DLV izstādīja savu jaunāko džekpota versiju - Jewel Jackpot 3, kā arī tā iepriekšējās versijas - Jewel Jackpot un Jewel Jackpot 2. Atšķirībā no JJ un JJ2, kuros bija 10 spēles ar 5 un 9 izmaksas līnijām, Jewel Jackpot 3 satur 15 spēles ar 5, 10 un 20 izmaksas līnijām.

DLV bija ļoti apmierināti ar izstādes rezultātiem un šovas organizāciju kopumā un noteikti piedalīsies Global Gaming Expo 2013, bet jau ar jauniem produktiem, kuri tiks izstrādāti gada laikā, ieviešot jaunas idejas un koncepcijas.  

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media