• Peru Gaming Show 2014

Kaislības pieaug ne tikai Brazīlijā

Neskatoties uz to ka Peru Gaming Show 2014 sakrita ar futbola čempionātu, apmeklētāju trūkumu DLV un DLV Peru komandas nesajuta ne mirkli. Pārdzīvot par to, ka nevarējām skatīties mačus ar mīļāko komandu piedalīšanos laika nebija - pārāk daudz klientu, kuriem bija jāvelta uzmanība, un vienkarši vecu paziņu, ar kuriem gribējām satikties un apspriest pēdējos spēļu biznesa jaunumus. Izstādes viesi nepalika vienaldzīgi arī tam, ka DLV Peru bija sponsoru starpā un pie ieejas izstādes zālē tika izdalīti maisiņi DLV Peru ar informāciju par kompāniju, bet blakus Novomatic un Williams baneriem bija redzams DLV Peru baneris, un daudzi viesi tikko ienākot izstādes centrā, uzreiz devās kompānijas DLV Peru meklējumos.

Cītīga darba rezultāts gan pirms izstādes gan tas laikā - vairāki „paņemti vārti" DLV Peru labā noslēgto līgumu formā, un garš saraksts ar mūsu produktos ieinteresēto cilvēku kontaktiem. Uzreiz pēc izstādes mūsu kolēģi no DLV Peru ātri „pārgāja uzbrukumā" un, nevar būt nekādu šaubu, ka iznāks kā uzvarētāji noslēdzot līgumus ar visiem kontaktiem no tā saraksta.

Ir jāsaka, ka mūsu likme vinnēja un par vienu no hitiem mūsu produktu starpā kļūva Hybrid korpuss, pirmo reizi izstādīts Perū un jau sertificēts šai valstij. Tāpat, daudziem patika Dragon Jackpot, jo Perū dzīvo daudz iebraucēju no Āzijas, un iespēja savienot kopējā džekpotā Dragon Jackpot, kura sertifikācija ir ieplānota uz 2014.gadu augusta vidū, un jau populāru Perū Jewel Jackpot 3 izraisīja mūsu klientu sajūsmu. Nākamais mačs notiks septembrī Lasvegasā un mēs būsim tam par simts procentiem gatavi! 

 

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media